Byty PredajObchodný priestor

Na predaj krásny, 5 izbový mezonet v Košiciach

Na predaj krásny, mezonetový byt v Košiciach na sídlisku Furča.

Už vás nebaví sa tlačiť v malých bytoch? Máte početnejšiu rodinku, alebo hľadáte priestrannejšie bývanie? 

Tak táto ponuka je stvorená práve pre vás.

Ponúkame vám krásny priestranný mezonetový byt v tichej lokalite s fantastickou dostupnosťou nielen do centra mesta ale aj do ostatných časti Košíc. Príjemný, priateľský susedia, vysokorýchly internet, školy, zdravotnícke zariadenia, či nákupné centrá v okolí určite oceníte.

Byt sa nachádza na 4 a 5. poschodí. Rozloha bytu je 162,42 m2, garážové miesto 16 m2, Kumbál 5 m2. Spolu 183 m2. Byt pozostáva s piatich obytných miestností a príslušenstva, ktorým sa rozumie kuchyňa, predsieň, kúpeľňa + WC. Orientácia bytu je z dvoch strán V – Z. Byt má vlastné plynové kúrenie.

Po vstupe do bytu, kde nájdete to najlepšie súkromie, vchádzate do priestrannej chodby, ktorá vás privedie do krásnej a priestrannej kúpeľni, kde sa nachádza nielen sprchovací kút, ale aj vaňa a obrovské zrkadlo. Vedľa kúpeľne sa nachádzajú útulné  izby a priestranná spálňa. Na opačnej strane bytu nájde svoj kútik pani domu, kde zaručene si hneď obľúbi svoje súkromie v útulnej kuchyni. Vedľa sa nachádza obrovská obývačka, ktorú k dokonalosti dotvárajú francúzske okná. Poschodie tvorí relax zóna a jedná podkrovná izba.

Dispozícia bytu sa dá zmeniť podľa predstáv nového majiteľa.

Ak vás tento byt zaujal kontaktujte nás telefonicky alebo mailom.

Financovanie nechajte na nás a po doplnení všetkých potrebných dokumentov k vybaveniu  hypotekárneho úveru vám do 14 dní zabezpečíme financie.

Lokalita: Košice – Furča

Výmera: 183m2

Poschodie: 4. – 5.

Cena: 165 900€

Kontakt: 0911 011 287

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *