Real Agent
36,000.00

Na predaj 3 izbový byt v Sečovciach

Na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite, obklopenou krásnou zeleňou.

Hľadáte útulné bývanie v tichom prostredí? Chcete si váš nový domov vychutnávať plnými dúškami v krásne lokalite obklopenou prírodou?

Tak táto ponuka je práve pre vás.

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite. Byt sa nachádza na 3/3 posch. Výmera bytu je 74m2, a ako bonus sa v byte nachádzajú 3 balóny. Byt má vlastné plynové kúrenie, ohrev vody, drevené okná.

Po vstupe do bytu vás privíta priestranná chodba v ktorej sa nachádza vstavaná skriňa, s ktorej sa dostanete do každej izby v byte. Izby sú nepriechodné. Kuchyňa je dispozične riešená do dvora, a nádych priestrannosti dotvára krásny balkón. Dve priestranné spálne spolu s balkónmi dodávajú bytu pocit priestoru. Okolie bytu je veľmi príjemné, krásne stromy, kvety dodávajú prostrediu eleganciu a voľnosť, ktorú ocenia najmä rodinky s deťmi. Celý dvor bytovej jednotky je ohradený a doladený elektrickou bránou. Posed na dvore využijete na príjemné posedenie s priateľmi.

Financovanie nechajte na nás a po doplnení všetkých potrebných dokumentov k vybaveniu hypotekárneho úveru vám do 14 dní zabezpečíme financie.

Na predaj

Price : 36,000.00
Property Type : Osobné
Purpose : Rent
Status : Normal
Bedrooms : 2
Bathrooms : 1
Area : 74 m2
Address : Sečovce
City : Sečovce
Country : Slovensko
Rooms : 3

Lokalita

Real Agent