Real Agent
110,000.00

Na predaj krásna rekreačná zrubová chata

Na predaj krásna rekreačná zrubová chata . Chata sa nachádza v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava časť Medvedia Hora. Zrubová chata je postavená na rovinatom pozemku.

Je to jednopodlažná čiastočne podpivničená chata. Z hľadiska dispozície sa v 1 P.P. nachádza sklad, v 1N.P. sa nachádzajú tieto miestnosti: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, terasa a drevené schodisko do podkrovia. V podkroví sa nachádzajú tri miestnosti s dvoma balkónmi, chodba prístupná dreveným schodiskom z 1, N.P. Strecha chaty je sedlová, krov je hambálkový drevený, bez vikierov a valieb so štítovými drevenými zrubovým.i stenami. Krytina strechy je pálená škridlová, klampiarske konštrukcie strechy sú s poplastovaného plechu. Fasáda je drevená zrubová opatrená náterom s tesnením s povrazu.

V obývacej izbe je rohová kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, chladnička, sklokeramická varná doska, el. rúra, umývačka riadu, digestor, práčka. Odpad je zavedený do miestnej kanalizácie. Vykurovanie je riešené lokálne krbovými kachľami na tuhé palivo umiestnenej v obývacej izbe na 1.N.P. Ohrev vody je el. bojlerom. V chate je klimatizácia so vzduchovými rozvodmi do izieb v podkrovný.  

Financovanie nechajte na nás a po doplnení všetkých potrebných dokumentov k vybaveniu hypotekárneho úveru, vám do 14 dní zabezpečíme financie

Lokalita: Zemplínska Šírava – Medvedia Hora

Výmera: 261m2

Cena: 110 000€

Na predaj

Price : 110,000.00
Property Type : Osobné
Purpose : Sell
Status : Normal
Bedrooms : 3
Bathrooms : 1
Area : 261 m2
Address : Zemplínska šírava - Medvedia Hora
City : Zemplínska Šírava
Rooms : 4

Lokalita

Kľúčové slová

Real Agent