Real Agent
290,000.00

Na predaj luxusná Vila v Barci

Na predaj luxusná vila v štádiu uzavretá stavba, v Košiciach – Barci.

Hľadáte pokojné bývanie na rozľahlom pozemku v tichom prostredí? Túžite po luxuse?

Tak táto ponuka je práve pre vás.

Na predaj rozostavaná luxusná vila na krásnom, obrovskom pozemku, ktorú si zariadite podľa vlastných predstáv. Dom je postavený s tých najkvalitnejších materiálov a podieľali sa na ňom najlepší dizajnéri. Stojí na obrovskom 22á rovinatom pozemku mimo rušnej komunikácie. Tehlová stavba je uzatvorená sedlovou, členitou strechou s betónovou strešnou krytinou. Má kvalitné plastové a euro okná, a samozrejme bezpečnostné vstupné dvere. Dom je postavený do štádia hrubá stavba, ktorá je zateplená.

Premyslená dispozícia domu vás uchváti hneď pri vstupe. Na prízemí sa nachádza štýlovo premyslená kuchyňa s

obývačkou, ktorú do dokonalosti osvetľujú francúzske okná a nechýba tam ani krb na spríjemnenie rodinnej atmosféry. Dom má 4 izby a 2 kúpeľne, nechýba ani galéria či šatník. Veľkou výhodou je, že dom si viete dokončiť podľa vlastných predstáv. Podlahové kúrenie je dokončené v celom dome takže stačí už len osadiť podlahu.

Výhľad so záhrady si môžete vychutnávať do sýtosti pri nádhernom západe slnka, kde vás nikto nebude rušiť. Na dvore sa nachádza dvojgaráž a vlastná studňa.

Financovanie nechajte na nás a po doplnení všetkých potrebných dokumentov k vybaveniu  hypotekárneho úveru vám do 14 dní zabezpečíme financie.

Lokalita: Košice – Barca

Výmera pozemku: 22á

Zastavaná plocha: 292m2

Cena: 290 000€

Na predaj

Price : 290,000.00
Property Type : Osobné
Purpose : Sell
Status : Normal
Bedrooms : 4
Bathrooms : 2
Area : 22000 m2
Address : Košice, Barca
City : Košice
Country : Slovensko
Rooms : 5

Lokalita

Real Agent