Real Agent
109,000.00

Rodinny dom, Jablonica, okres Senica

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom s malým domčekom v tichej časti obce Jablonica, okres Senec

Interiér domu je komplet zrekonštruovaný, boli vymenené všetky rozvody vody, elektriny a plynu. Nové okná, dvere a sanita. 6 izbový rodinný dom ponúka pohodlné rodinné bývanie, ktoré dopĺňa priestranná garáž.

Na prízemí sa nachádza vstupná predsieň, izba, kuchyňa, kúpelňa s WC a izba s krbom. Na 1. poschodí je veľká chodba, kúpelňa s WC, dve veľké nepriechodné izby a obývacia izba s balkónom a samostatným šatníkom. Fasáda domu je pôvodná, ale strecha je zrekonštruovaná.

K domu patrí aj malý domček s povalovou strechou, garážou a 2 izbami, situovaný za domom. Domček je vhodné využiť na investičné, alebo súkromné využitie. Na pozemku sa nachádza aj záhrada, ktorá je za druhým domom.

Obec Jablonica leží na úpätí Malých Karpát, asi 10 km od mesta Senica, má kompletnú občiansku vybavenosť. Okolitá príroda poskytuje množstvo krás a zaujímavostí, ktoré sú vhodné na oddych ale aj na športové činnosti. Neďaleko obce leží vodná nádrž, v blízkosti, ktorej sa nachádza chránená prírodná pamiatka – krasová vyvieračka Zrubárka.

Financovanie nechajte na nás a po doplnení všetkých potrebných dokumentov k vybaveniu hypotekárneho úveru, vám do 14 dní zabezpečíme financie.

Na predaj

Price : 109,000.00
Property Type : Osobné
Purpose : Sell
Status : Normal
Bedrooms : 5
Bathrooms : 2
Area : 840 m2
Address : Jablonica
City : Jablonica
Country : Slovensko
Rooms : 6

Lokalita

Real Agent